Zabezpieczenie auta folią PPF

Zabezpieczenie auta folią, Oklejanie samochodów folią PPF

Co to jest foliA PPF?

Folia PPF to wytrzymała i odporna na zniszczenia bezbarwna folia poliuretanowa o grubości około 200 mikronów, którą nakłada się na wybrane elementy karoserii w celu ich długotrwałej ochrony.

CO DAJE FOLIA PPF?

Aplikacja folii PPF to jedyna skuteczna metoda ochrony lakieru przed zarysowaniami, odpryskami, owadami, osadami metalicznymi, obtarciami parkingowymi, a w okresie zimowym również solą drogową. Folia PPF jednocześnie poprawia walory estetyczne auta, pozostawiając oryginalną głębię koloru i ułatwia utrzymanie auta w czystości dzięki powłoce hydrofobowej.

Zalety folii ppf

NASZE REALIZACJE

EFEKTY NASZEJ PRACY

EFEKTY NASZEJ PRACY

PRZED

PO

CENNIK I PAKIETY

Pakiet Mini

Pakiet Mini zabezpiecza:

Czas realizacji: do 4h

Cena: od 700 PLN NETTO

Pakiet Bikini

Pakiet Bikini zabezpiecza:

Czas realizacji: do 12h

Cena: od 3 000 PLN NETTO

Pakiet Full Front

Pakiet Full Front zabezpiecza:

Czas realizacji: do 3 dni roboczych

Cena: od 5 000 PLN NETTO

Pakiet Full Body

Pakiet Full Body zabezpiecza:

Czas realizacji: do 3 dni roboczych

Cena: od 11 000 PLN NETTO

ZAPYTAJ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ OKLEJANIA AUTA

Oklejanie samochodów folią PPF — Luboń — Poznań

Oklejanie samochodów folią PPF to nie tylko moda. To świetne zabezpieczenie karoserii i lakieru. Sposób ten ma coraz więcej zwolenników. Oklejenie samochodu folią PPF jest bowiem mniej kosztowne niż naprawa elementu karoserii. Warto przy tym poznać właściwości materiału do oklejania aut. To wytrzymała i odporna na zniszczenia bezbarwna folia poliuretanowa. Jej grubość wynosi około 200 mikronów. Nakłada się ją na wybrane elementy karoserii. Folia PPF chroni oklejone części. I, wbrew pozorom, jest to skuteczna ochrona powłoki lakierniczej auta. Zabezpiecza ona przed zarysowaniami, odpryskami, czy szkodami parkingowymi. Folia PPF chroni też lakier przed solą drogową, czy wszelkiego rodzaju brudem. Oklejenie samochodu filią PPF podnosi jego walory estetyczne. Uwidacznia się głębia koloru. Utrzymanie samochodu w czystości jest ponadto znacznie łatwiejsze. To zasługo powierzchni hydrofobowej folii PPF. Schnąca woda nie pozostawia na niej plam i osadów.

Zalety oklejenia samochodu folią PPF

Oklejanie samochodów folią PPF to nie tylko moda. Przyznać jednak należy, że to jedna z ciekawszych metod tuningowania samochodu. Ma duże znaczenie dla stylistyki i wyglądu auta. Folia PPF (Paint Protection Film) to produkt stworzony z myślą o samochodach. Przede wszystkim jednak pozwala chronić części karoserii przed uszkodzeniami lakieru. Struktura foli PPF zabezpiecza powłokę przed rysami, otarciami, czy szkodami parkingowymi. Dodatkowo folia PPF ma właściwości samoregenerujące. Oznacza to, że pod wpływem ciepła odzyskuje swoja pierwotną fakturę. Stąd idealnie nadaje się do zabezpieczania elementów karoserii narażonych na uszkodzenie. Warto podkreślić wszystkie zalety oklejenia samochodu folią PPF. Są to:

 • Ochrona przed zarysowaniami lakieru;
 • Zabezpieczenie przed odpryskami od kamieni;
 • Ochrona lakieru przed truchłami owadów;
 • Ochrona przed pyłem i osadami na lakierze;
 • Zabezpieczenie przed otarciami i szkodami parkingowymi;
 • Poprawa głębi i podkreślenie połysku powłoki lakierniczej;
 • Samoregeneracja folii PPE pod wpływem ciepła;
 • Znacznie łatwiejsze utrzymanie auta w czystości.

Jak oklejamy samochód folią ochronną PPF w PRO Garage?

W Pro Garage oklejamy samochody folią PPF w pełni profesjonalnie. Nie jest to bowiem łatwe zadanie. Wymaga sporych umiejętności i niemal sterylnego środowiska. Aplikacja folii jest w pełni bezpieczna dla karoserii auta. Podobnie jak jej późniejsze usuwanie. Przed nakładaniem konieczne jest dokładne przygotowanie samochodu. Z oklejanych elementów usuwane są wszelkie zanieczyszczenia. Pozostawienie zabrudzeń skutkuje bowiem nieestetycznymi zmarszczkami i plamami. Podczas oklejania auta folią PPF zapewniamy najwyższy poziom ochrony lakieru. Gwarantujemy też czystość optyczną. Na każdy element karoserii nakładany jest osobny płat foli. To wygodne w przypadku jej ewentualnego uszkodzenia. Można ją bowiem wymienić jedynie na uszkodzonym elemencie. Nie używamy przy tym żadnych ostrych narzędzi. Właściciele aut mogą więc spać spokojnie. Zwłaszcza że folię PPF z samochodu można zdjąć w każdej chwili. Nie pozostawia ona żadnych śladów na karoserii. Nawet po wieloletnim użytkowaniu. Warto pamiętać, że folia PPF nie żółknie. Jest odporna na działanie promieni UV. To dlatego zabezpieczony nią lakier nie blaknie. Folia jest wysoce przejrzysta. Po oklejeniu samochodu pozostaje niewidoczna. Nie wpływa negatywnie na estetykę pojazdu.

Folia PPF skutecznie chroni auto przed typowymi uszkodzeniami. Zabezpiecza samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Chroni przed nieznacznymi uszkodzeniami mechanicznymi. Stąd stosujemy dwie opcje oklejania auta folią PPF. Pierwsza z nich to pakiet Fill Front. Doskonale chroni powłokę lakierniczą podczas podróży i jazdy po mieście. Pakiet Full Front obejmuje oklejenie folią PPF najważniejszych elementów karoserii samochodu. Są to:

 • Przedni zderzak;
 • Maska;
 • Przednie błotniki;
 • Lusterka;
 • Słupki A;
 • Przedni pas dachu;
 • Przednie reflektory;
 • Wnęki klamek.

Oklejanie folią PPF całego samochodu — Luboń — Poznań

Folią ochronną można okleić także na cały samochód. To gwarancja znakomitego zabezpieczenia lakieru na długie lata. PRO-Garage z Lubonia pod Poznaniem oferuje tu pakiet Full Body. Obejmuje on wszystkie zewnętrzne, lakierowane elementy nadwozia. To rozwiązanie polecamy wszystkim kierowcom i właścicielom samochodów. Przede wszystkim powinni o tym pomyśleć:

 • Właściciele cennych i zabytkowych samochodów;
 • Kierowcy samochodów sportowych;
 • Pasjonaci off-road;
 • Właściciele drogich i unikatowych aut;
 • Osoby, które cenią wygodę i nieskazitelny wygląd lakieru.

Zapraszamy do oklejania samochodów folią zabezpieczającą PPF! Stoi za nami wiele lat doświadczenia. I zamiłowanie do tuningowania samochodów. W oklejaniu samochodów folią PPF w Luboniu i Poznaniu jesteśmy najlepsi!