O NAS

Jesteśmy profesjonalnym studiem chip tuningu, tuningu mechanicznego i oklejania aut. Naszym celem jest dawanie klientom więcej przyjemności z jazdy – poprzez zwiększanie mocy, tuning i oklejanie ich aut.

POZNAJ NAS

Prywatnie jesteśmy szwagrami, ale dogadujemy się nie tylko podczas rodzinnych obiadków. Połączyła nas pasja do motoryzacji, sportów i biznesu. Na co dzień wspólnie zarządzamy rodzinną firmą – Niedźwiedź-Lock Sp. z o.o., która od 40 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą mechanicznych i elektronicznych produktów dla branży automotive, a Pro Garage to najnowszy element naszego motoryzacyjnego portfolio.

KRZYSZTOF MIZERA

Entuzjasta Porsche 911 i pasjonat renowacji klasyków. Zapalony sportowiec i Vice Mistrz Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu. Absolwent Politechniki Poznańskiej i umysł ścisły, dlatego w Pro Garage odpowiada za techniczną część projektów, programowanie aut i projektowanie nowych produktów.

MACIEJ WIECZOREK

Miłośnik hot-hatchów, a w szczególności Golfów R. Niegdyś zapalony zawodnik motocross zdobywający podium w Mistrzostwach Polski Strefy Zachodniej, a dzisiaj pasjonat boksu z dwoma amatorskimi walkami na koncie. W Pro Garage odpowiada za marketing i zarządza częścią auto detailingu.