Układy zawieszenia

Tuning mechaniczny

TUNING MECHANICZNY

Układy zawieszenia — tuning samochodów — Luboń, Poznań

Układy zawieszenia w samochodach odgrywają bardzo ważną rolę dla bezpieczeństwa jazdy. Tym samym podczas tuningu auta nie należy o nich zapominać. To ważne. Podczas modyfikacji auta nie można zapominać o tym ważnym układzie. Odpowiednio dopasowany do mocy silnika sprawia, że znacznie lepiej trzyma się ono drogi. Obniżone zawieszenie wpływa też na wizualny odbiór auta. Nadaje mu charakterystycznego, sportowego wyglądu. Tu od razu widać, że właściciel nie idzie na skróty. Tuning zawieszenia samochodowego usztywnia je. Pozwala na znacznie precyzyjniejsze i stabilniejsze prowadzenie auta. Wiedzą o tym pasjonaci tuningowanych pojazdów. Wiemy o tym i my! Profesjonalny tuning układu zawieszenia w samochodzie jest bowiem istotną częścią naszej oferty. Zajmujemy się dopasowaniem i wymianą części, w szczególności zaś dotyczy to:

  • sportowych sprężyn zawieszenia auta;
  • amortyzatorów o większej sztywności;
  • tulei i innych elementów zawieszenia auta;
  • dystansów dopasowujących układ do parametrów tuningowanego auta.
NASZE REALIZACJE

Tuning zawieszenia w samochodzie — obniżanie, podnoszenie i regulacja

Tuning zawieszenia w samochodzie jest jedną z najczęstszych przeróbek auta. Wynika to głównie z potrzeby dopasowania go do zwiększonej mocy silnika. Ponadto to bardzo popularny sposób na podniesienie atrakcyjności wyglądu auta. Jednak najważniejszym powodem tuningu zawieszenia w samochodzie jest dbałość o własne bezpieczeństwo. Duża moc jednostki napędowej pociąga za sobą konieczność modyfikacji innych układów. W tym właśnie zawieszenia. Ważne jest przy tym, by tuning tego układu auta był przeprowadzony profesjonalnie. To naprawdę ważne! Nieprzemyślane zmiany mogą prowadzić do znacznego pogorszenia nie tylko komfortu jazdy. Wpłynie też na niestabilność prowadzenia pojazdu na drodze. Problemem może stać się także pokonywanie progów zwalniających, czy zakrętów. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku nieumiejętnego obniżania zawieszenia w aucie. Wiemy o tym. W Pro Garage w Luboniu pod Poznaniem układy zawieszenia tuningujemy już długi czas. I wiemy, z jakimi bolączkami mierzą się nasi Klienci.

Modyfikacje zawieszenia samochodu — Pro Garage

Modyfikacje układów zawieszenia w samochodzie to jedna z naszych specjalizacji. Robimy to profesjonalnie. Stoją za nami lata doświadczenia. Mamy na ten temat ogromną wiedzę. Dzięki temu auta po naszym tuningu zawieszenia są nie tylko bezpieczne. W sposób niemal doskonały dopasowujemy parametry pojazdu do jego przyszłego przeznaczenia. Wykorzystujemy przy tym części znanych i szanowanych firm. Wśród nich wymienić należy:

  • KW Suspension;
  • Eibach;
  • H&R Spring;
  • Bilstein.​

To gwarancja dobrego prowadzenia i przyczepności samochodu. To także pewność, że wszystkie stosowane przez nas elementy tuningu mają właściwą homologację. Dzięki temu auta są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych. To właśnie jest profesjonalny tuning układu zawieszenia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu! Ustalmy, jakie modyfikacje będą odpowiednie dla Twojego samochodu. Możesz liczyć przy tym na nasze wsparcie. Doradzimy najlepsze rozwiązania dla danej marki. Weźmiemy pod uwagę oczekiwania właściciela. Przeprowadzimy tuning zawieszenia w aucie tak, by zapewnić maksimum wrażeń i doznań z jazdy. Zaprojektujemy, dopasujemy części i stworzymy super brykę. Specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu!