Tuning mechaniczny samochodów

Indywidualne modyfikacje pojazdów

TUNING MECHANICZNY

Zajmujemy się tuningiem mechanicznym wraz z kompleksową mechaniką pojazdową. Dzieki nam zyskuejsz dodatkowe modyfikacje, jednocześnie będąc pewnym, że Twoje auto jest w 100% sprawne techniczne.

Profesjonalny tuning mechaniczny samochodów — Poznań

Profesjonalny tuning mechaniczny samochodów? Oczywiście, że PRO-GARAGE! Znamy to od podszewki. Wiemy, jak wyciągnąć z każdego samochodu maksimum możliwości. Zajmujemy się tuningiem mechanicznym wraz z kompleksową mechaniką samochodów. Wprowadzane przez nas modyfikacje nie naruszają konstrukcji auta. Wszystkie montowane u nas części posiadają wymagane atesty i homologacje. Tuning mechaniczny w PRO-GARAGE nie dyskwalifikuje samochodów z ruchu miejskiego. Nasza oferta obejmuje wszystko, co potrzebne do mechanicznego tuningu auta.

IMG_7033

Mechanika samochodowa

Podstawą profesjonalnego tuningu jest odpowiedna diagnostyka, dobór części, doświadczony i wykfalifikowany zespół mechaników oraz regularne serwisowanie pojazdów. To wszystko zapewniamy w naszym Serwisie Samochodowym, gdzie poza usługami tuningowymi zajmujemy się kompleksową naprawą i serwisem aut – od wymiany olejów, po remont skrzyni biegów i silników.​

Porsche_911_008 (1)

Układy zawieszenia

Sportowe sprężyny, amortyzatory, tuleje czy dystanse obniżają zawieszenie, usztywniają auta oraz dają stabilniejsze i bardziej precyzyjne prowadzenie. Dodatkowo poprawiają wygląd auta, nadając mu sportowy charakter. Korzystamy z produktów firm KW Suspension, Eibach, H&R Spring, Bilstein.​

MB_GLS_012

Układy wydechowe​

Sportowe układy wydechowe nie tylko lepiej brzmią, ale przede wszystkim podnoszą moc i poprawiają charakterystykę pracy silnika. Korzystamy z wydechów firm Milltek, Capristo, Remus, Armytrix i innych. Dla aut na gwarancji stosujemy aktywne układy wydechowe firm Panthera i Maxhaust.

GolfR_005

Intercoolery

Wydajniejsze intercoolery istotnie schładzają powietrze w dolocie, umożliwiając bezpieczne osiąganie jeszcze większej mocy w aucie. Korzystamy z produktów firm FMIC, Wagner, Airtec.

168

Układy dolotowe

Wydajniejsze układy dolotowe zwiększają przepływ powietrza do silnika i umożliwiają – w połączeniu z odpowiednim strojeniem sterownika – na uzyskanie dodatkowej mocy podczas tuningu. Korzystamy z produktów firm K&N, Eventuri, Airtec, APR, AFE i inne.

MB_GLS_012

Układy hamulcowe

Skuteczne i precyzyjne hamowanie to istotny element modyfikacji nie tylko z uwagi na walory sportowe, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Seryjne tarcze i klocki hamulcowe nie zawsze zapewniają optymalne
hamowanie, dlatego wymieniamy je na produkty firm EBC, Black Diamond, DBA, BREMBO i innych.

025

Tuning optyczny

Auto powinno nie tylko dobrze się prowadzić, ale również dobrze wyglądać. Z pomocą przychodzą pakiety stylistyczne – body kity, splittery, dyfuzory, progi, spojlery, felgi. Korzystamy z produktów firm Maxton Design, Novitec, Brabus, Concaver, Turismo Wheels i innych.

NASZE REALIZACJE

Mechanika samochodowa - PRO-GARAGE - Luboń koło Poznania

Mechanika samochodowa to najważniejsza część oferty PRO-GARAGE. Dzięki niej wszystko się zaczęło. Serwisujemy samochody w szerokim zakresie. Nie tylko w formie ich tuningowania. Dokonujemy bieżących napraw i przeglądów serwisowych. Robimy to kompleksowo. Począwszy od wymiany oleju, na remontach silników i skrzyń biegów kończąc. Serwisujemy auta każdego rodzaju. Zarówno rodzinne, jak i sportowe. Świadczymy usługi mechaniki samochodowej na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami diagnostycznymi. Zapewniamy wybór części zamiennych do samochodu renomowanych producentów. Tuning samochodów to nie wszystko. Pamiętaj o regularnym serwisie swojego auta. Zapraszamy do PRO-GARAGE!

Układy zawieszenia — profesjonalny tuning

Układy zawieszenia w samochodach odpowiadają za komfort jazdy. Mają też duże znaczenie dla bezpieczeństwa. Zarówno podróżujących, jak i innych uczestników ruchu. Optymalne dopasowanie układu zawieszenia ma istotne znaczenie dla osiągów samochodu. Zwłaszcza w autach tuningowanych. Tam, ze wzrostem mocy silnika, musi iść tuning układu zawieszenia. Zapewni on nie tylko lepsze osiągi, ale też i bezpieczeństwo. Sportowe zawieszenie zapewnia precyzyjne prowadzenie auta. Odpowiednie dopasowanie poprawia także komfort jazdy. Ma też duże znaczenie dla tuningu wizualnego samochodu. Sportowe, czy obniżone zawieszenie auta z pewnością przyciągnie wzrok na ulicy.

Tuningowe układy wydechowe​ – PRO-GARAGE

Sportowe układy wydechowe są niezbędne przy tuningu samochodu. Bez wątpienia lepiej brzmią. Zapewniają też lepsze osiągi. Ważne jest przy tym, by dopasować odpowiedni układ wydechowy do możliwości auta. Przypadkowe zestawienie niekoniecznie przyniesie wzrost mocy. Warto tu zaufać profesjonalistom w tuningu układów wydechowych. Najlepsi? Oczywiście PRO-GARAGE w Luboniu pod Poznaniem! Doświadczenie i pasja robią swoje. To istotne, bo tuningujemy także układy wydechowe samochodów na gwarancji.

Intercoolery — zwiększanie mocy silnika

Intercooler to pewniak przy autotuningu. Posiadacz auta ze sprężarką wie, że wydajność idzie w parze z mocą. Chłodniejsze powietrze w dolocie zawiera więcej tlenu. Wyraźnie podnosi to wydajność silnika. Istotny jest przy tym odpowiedni dobór intercoolera do tuningowanego samochodu. Tu niełatwo o błąd, który prowadzić może do trwałych szkód. Zapraszamy do PRO-GARAGE! Dopasujemy najlepszy intercooler do tuningowanego samochodu. Bezpieczny i wydajny.

Układy dolotowe — zwiększanie wydajności

Układ dolotowy w samochodzie dostarcza czyste i chłodne powietrze do silnika. Standardowo wyciszają także jego pracę. Tuning silnika przez modyfikacje układu dolotowego wydaje się oczywisty. W PRO-GARAGE w Luboniu pod Poznaniem to wiemy. I wiemy też, jak podnieść moc silnika zwiększając wydajność układu dolotowego. To proste! Więcej powietrza to więcej tlenu. Kontaktuj się z nami po więcej informacji na temat tuningu układu dolotowego w aucie!

Tuning układów hamulcowych w samochodach — Poznań i okolice

Tuning układów hamulcowych w samochodach musi być bardzo przemyślany. Każda modyfikacja ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo uczestników ruchu. Nie warto powierzać własnego i czyjegoś zdrowia przypadkowym przeróbkom. Zrób tuning układu hamulcowego w samochodzie w PRO-GARAGE! Zapewnij sobie komfort maksymalnego bezpieczeństwa. Bądź pewny doskonałych hamulców dopasowanych indywidualnie do możliwości Twojego tuningowanego auta. Potrzebujesz więcej? Skorzystaj zatem z darmowej wyceny! Zapewniamy duży wybór części układów hamulcowych. Wszystkie od renomowanych producentów.

Tuning optyczny i wizualny auta

Tuning wizualny samochodu to wisienka na torcie. Fajne auto nie tylko ma super osiągi. Musi też wyróżniać się w tłumie. Wiemy jak przerobić Twoją brykę, by była inna niż wszystkie. Korzystamy z dedykowanych pakietów stylizacyjnych najlepszych producentów. A wybór jest duży. Przeprowadzamy tuning wizualny każdego auta. Dopełnia on pozostałych modyfikacji w samochodzie. Tu istotny jest wygląd, ale też dodatkowe osiągi. Po etapie optycznego tuningu Twoje auto będzie oryginalne. Zapewni to indywidualny projekt od PRO-GARAGE.