BMW 128i - tuning zawieszenia i oklejenie

BMW 128i to nasza firmowa zabawka na Tor Poznań. Tym autem ścigamy się podczas corocznych edycji Super Oes i treningów, gdzie szlifujemy nie tylko nasze umiejętności, ale przede wszystkim wprowadzane modyfikacje do pojazdów. 

Trudno ująć w jednym wpisie wszystkie zmiany które robimy w tym aucie, bo notorycznie coś w nim poprawiamy i dokładamy kolejne tuningowe części, ale wraz ze zmianą okleiny – mamy dobry moment na krótkie podsumowanie. Nowa grafika to dzieło Popera i firmy Need For Wraps, auto godnie reprezentuje barwy Pro Garage w nowej odsłonie. 

Jednocześnie dokonaliśmy istotnych zmian w zawieszeniu, aby auto jak najlepiej prowadziło się we wszystkich naszych przygodach torowych. Zamontowaliśmy gwintowane zawieszenie KW V3 Racing z regulacją dobicia i odbicia, wymieniliśmy a od firmy Whiteline zamontowaliśmy przednie i tylne stabilizatory z drążkami oraz wahacze. Po tych zmianach (jeszcze bez szczegółowego ustawienia) auto prowadzi się niewiarygodni pewnie i przewidywalnie. Dodatkowo założyliśmy shortshifter od CNC71, dzięki któremu zmiana biegów stała się pewna i dynamiczna. 

A kolejne modyfikacje już są w drodze……montaż klatki bezpieczeństwa, zmiana deski rozdzielczej….lista jest długa:)